Kas me esame?

Sveiki atvykę į jūsų ateities vairavimo potyrį!

Pagal užsakymą tiekiame naudotus Tesla elektromobilius, išskirtinai iš Europos. Visi tiekiami elektromobiliai yra su gamintojo Tesla garantijomis ir privalumais, kruopščiai atrinkti, perkami tik iš patikimų savininkų, patikrinti ir pilnai paruošti važiuoti.

Mes stiprūs kartu su mūsų partneriais iš Europos, kurie turi kelių metų patirtį su geriausiais Tesla elektromobiliais.

Mes labai laimingi, galėdami būti dabarties virsmo ateitimi dalimi, kviečiame jus prisijungti prie mūsų ir kartu važiuoti į ateitį.

Esame visiškai įsitikinę - elektromobiliai yra ateities transporto priemonė, jau šiandien važinėjanti pasaulio gatvėmis. Iki 2018 metų Rugsėjo pabaigos, pasaulyje buvo pateikta ir užregistruota, daugiau nei 250000 Tesla Model S prabangių sedanų, daugiau nei 97000 Tesla Model X sportinių visureigių, daugiau nei 95000 Model 3.

Jau labai greitai - 2019 metais, Tesla pradės tiekti Model 3 elektromobilius į Europą, tikimės po metų, kitų mes juos pasiūlysime jums.

Nuo pat pradžių Tesla Model S, Tesla Model X ir Tesla Model 3 elektromobiliai buvo kuriami, kad visomis charakteristikomis aplenktų senos kartos vidaus degimo varikliais varomus automobilius ir tai pat kitų gamintojų elektromobilius.

Tesla elektromobiliai vienu įkrovimu nuvažiuojamu atstumu lenkia visų kitų gamintojų elektromobilius, o taip pat važiavimo dinamika, komfortu ir svarbiausia saugumu lekia visus kitų gamintojų automobilius ir elektromobilius.

Tesla Model S, Tesla Model X ir Tesla Model 3 surinko po penkias žvaigždutes visuose saugumo testavimo kategorijose ir yra oficialiai pripažinti - saugiausiai kada nors pagamintais automobiliais ar elektromobiliais savo klasėse.