Kas me esame?

Sveiki atvykę į jūsų ateities vairavimo potyrį!

Pagal užsakymą atvežam ir parduodam, padedam nusipirkti patiems naujus ir naudotus Tesla elektromobilius, išskirtinai iš Europos. Visi tiekiami elektromobiliai yra su gamintojo Tesla garantijomis ir privalumais, kruopščiai atrinkti, perkami tik iš patikimų savininkų, patikrinti ir pilnai paruošti važiuoti.

Mes stiprūs kartu su mūsų partneriais iš Europos, kurie turi kelių metų patirtį su geriausiais Tesla elektromobiliais.

Mes labai laimingi, galėdami būti dabarties virsmo ateitimi dalimi, kviečiame jus prisijungti prie mūsų ir kartu važiuoti į ateitį.

Esame visiškai įsitikinę, kad elektromobiliai yra ateities transporto priemonė, jau šiandien važinėjanti pasaulio gatvėmis. Iki 2018 metų pabaigos, pasaulyje buvo pateikta ir užregistruota, daugiau nei 263000 Tesla Model S prabangių sedanų, daugiau nei 120000 Tesla Model X sportinių visureigių ir tik JAV ir Kanadoje buvo užregistruota daugiau nei 147000 Tesla Model 3.

2019 metų pradžioje Tesla pradėjo tiekti  Model 3 į Europą ir Kiniją. Mes jau galime pasiūlyti jums Tesla Model 3 su pateikimu Kovo mėnesį.

Nuo pat pradžių Tesla Model S, Tesla Model X ir Tesla Model 3 elektromobiliai buvo kuriami, kad visomis charakteristikomis aplenktų senos kartos vidaus degimo varikliais varomus automobilius ir tai pat kitų gamintojų elektromobilius.

Tesla elektromobiliai vienu įkrovimu nuvažiuojamu atstumu lenkia visų kitų gamintojų elektromobilius, gali kelis kartu greičiau įsikrauti plačiame Tesla Supercharger tinkle, o taip pat važiavimo dinamika, komfortu ir svarbiausia saugumu lenkia visus kitų gamintojų automobilius ir elektromobilius.

Tesla Model S, Tesla Model X ir Tesla Model 3 surinko po penkias žvaigždutes visuose saugumo testavimo kategorijose ir oficialiai yra pripažinti - saugiausiai kada nors pagamintais automobiliais ar elektromobiliais savo klasėse.

Visais klausimais, kviečiame susisiekti su mumis elektroniniu paštu, telefonu ar visomis kitomis jums patogiomis ryšio priemonėmis.