Gilaus Iškrovimo Aukumuliatoriai Ohmmu LifePO4 : Elektriniams ir Hibridiniams Automobiliams, Kemperiams, Motorinėms Valtims

Ar pavargote nuo trumpo akumuliatoriaus tarnavimo laiko arba prasto veikimo esant minusinėms temperatūroms?

Gal jūs ieškote alternatyvaus sprendimo rūgštiniams akumuliatoriams?

Tokiu atveju susipažinkite su LifePO4 Ohmmu akumuliatoriais.

Kas yra gilaus iškrovimo akumuliatorius Ohmmu LifePO4?

“Ohmmu Energy” yra JAV bendrovė, kuri specializuojasi kuriant ir gaminant pažangius ličio jonų akumuliatorius.

Ohmmu akumuliatoriai yra unikalūs tuo, kad remiasi naujo tipo technologija, vadinama ličio geležies fosfato (LiFePO4) chemija, ir skiriasi nuo įprastų ličio jono akumuliatorių.

Ši technologija turi keletą privalumų, palyginti su tradiciniais ličio jonų akumuliatoriais:

  • ji yra daug saugesnė ir stabilesnė nei kitos chemijos rūšys, o tai reiškia, kad mažesnė tikimybė perkaisti ar užsidegti. 

  • jos gyvavimo trukmė ilgesnė nei kitų ličio jonų akumuliatorių, t. y. ją galima naudoti ilgesnį laiką, kol reikia pakeisti. 

Galiausiai, jie yra ekologiškesni nei kiti ličio jonų akumuliatoriai, nes jo sudėtyje yra mažiau toksiškų medžiagų.

"Ohmmu Energy" taip pat laikosi tvarumo ir etiškos verslo praktikos, perka medžiagas iš patikimų tiekėjų ir užtikrina, kad jų akumuliatoriai būtų gaminami atsakingai. 

"Ohmmu" akumuliatoriai pasibaigus jų naudojimo laikui yra perdirbami.

Pagrindinės gilaus iškrovimo akumuliatoriaus LifePO4 Ohmmu panaudojimo sritys

1. Elektrinėms transporto priemonėms 

Ohmmu akumuliatoriai gali būti naudojamos elektra varomoms transporto priemonėms, kurios yra švari ir efektyvi alternatyva tradicinėms benzinu varomoms transporto priemonėms. 

2. Elektros Energijos Kaupimui 

Ohmmu akumuliatoriai gali būti naudojami iš atsinaujinančių šaltinių, pvz., saulės ar vėjo energijos, pagamintai energijai kaupti.


3. Naudojami kaip Atsarginiai Elektros Šaltiniai Namuose 

Ohmmu akumuliatoriai gali būti naudojami kaip atsarginiai maitinimo šaltiniai namuose. Nutrūkus elektros energijos tiekimui ar įvykus kitai ekstremaliai situacijai, akumuliatorius gali būti patikimas energijos šaltinis, kad veiktų svarbiausios namų sistemos.


Gilaus iškrovimo akumuliatoriaus LifePO4 Ohmmu Privalumai

Našesni

OHMU reiškia geresnį 12V akumuliatoriaus veikimą .

Grafike pavaizduotas Ohmmu akumuliatoriaus vidutinis gyvavimo ciklas lyginant su rūgštiniais akumuliatoriais.

Daugiau ciklų = ilgesnis akumuliatoriaus tarnavimo laikas

Mažiau Toksiški

Švino rūgšties akumuliatoriai yra vienas iš labiausiai toksiškų produktų planetoje, todėl jų perdirbimas ir (arba) gamyba tapo rimta pasauline problema. 


Ohmmu ličio 12V akumuliatoriai yra ne tik švaresni, bet jų gamybai sunaudojama 70 % mažiau išteklių, be to, jie tarnauja 4 kartus ilgiau, todėl visų pirma reikia pagaminti tik 1/4 akumuliatorių kiekio.

Efektyvesni

Mažiau praranda energijos = didesnis efektyvumas.

Iki 60 % mažesnis svoris nei originalių "Tesla" akumuliatorių

Kaip testuojami Ohmmu akumuliatoriai?

"Ohmmu Energy" investavo daug laiko ir išteklių į modernios mokslinių tyrimų ir plėtros laboratorijos, kurioje atliekami didžiausi baterijų elementų ir baterijų mazgų bandymai, kūrimą.


Joks kitas šių akumuliatorių sprendimų tiekėjas neatlieka tokio lygio OEM Tier-1 klasės bandymų! 


Šiluminėse kamerose imituojamos ekstremalaus karščio ir ekstremalaus šalčio sąlygos. 


Termotrono kamera leidžia išplėsti ribas, nes žemoje temperatūroje galima pasiekti iki -70 °C (-94 °C), o aukštoje temperatūroje - iki 185 °C (365 °C). 


Atliekami visų parduodamų gaminių bandymai (pagal IEC 60068-2-1), todėl įmonė 100 % garantuoja už savo akumuliatorius.


Vibracijos simuliatoriai atlieka akumuliatorių standartizuotus bandymus pagal IEC 60068-2-64, kuris yra OEM automobilių klasės standartas, naudojamas komponentų ilgaamžiškumui ir patvarumui užtikrinti. 


Atliekant šiuos bandymus komponentai iki 60 val. bandomi 10-1000 Hz dažniu. 


Vibracijos bandymai atliekami po akumuliatorių temperatūrinio streso testavimo, kad būtų užtikrintas saugus jų  naudojimas transporto priemonėse visą akumuliatoriaus eksploatavimo laiką. 


Įkrovos, iškrovos ir ciklo bandymų mašinos leidžia imituoti kintamas apkrovas, kurios atspindi baterijos veikimo sąlygas. 


“Ohmmu Energy” naudoja įrangą, kuri leidžia nepertraukiamai išbandyti 12 V akumuliatorius, kurių įkrovimo ir iškrovimo srovės viršija 100 A. 


Kad imituoti eksploatavimo ciklus ir įvertinti degradacijos greitį, atliekami nepertraukiami ciklų bandymai, kurių metu akumuliatoriai nuo 0 % iki 100 % ir nuo 0 % iki 0 % be galo. 


Atliekami įvairiūs apkrovos ir ciklo bandymų protokolai per didelio šalčio, ekstremalaus karščio ir vibracijos modeliavimą, kad užtikrintų veikimą realiomis sąlygomis.


Dažniausiai užduodami Klausimai

Kaip LifePO4 akumuliatoriai veikia esant žemai Temperatūrai?

Kaip ir visų akumuliatorių atveju, dėl šaltos temperatūros jų veikimas sumažėja. LiFePO4 akumuliatorių talpa ir įtampa šaltoje temperatūroje yra gerokai didesnė, palyginti su švino rūgštiniais akumuliatoriais.


Svarbūs patarimai, kurių reikia nepamiršti: Įkraunant ličio geležies fosfato akumuliatorius žemesnėje nei 0 °C temperatūroje, įkrovimo srovė turi būti sumažinta iki 0,1C, o žemesnėje nei -10 °C temperatūroje - iki 0,05C.


Nesumažinus srovės žemiau nulio, akumuliatorius gali būti negrįžtamai sugadintas. OHMMU serijos akumuliatoriai yra specialiai suprojektuoti šaltam įkrovimui, naudojant įkrovos srovę, kad prieš leidžiant įkrauti akumuliatorių, jis būtų pašildytas.

Kuo LiFePO4 Ohmmu akumuliatoriai saugesni už kitus ličio akumuliatorius?

Fosfatų pagrindo akumuliatoriai pasižymi geresne chemine ir mechanine struktūra, kuri neperkaista iki nesaugaus lygio.


Taip užtikrinama didesnė sauga, palyginti su ličio jonų akumuliatoriais, pagamintais naudojant kitas katodines medžiagas.


Taip yra todėl, kad LiFePO4 įkrautos ir neįkrautos būsenos yra fiziškai panašios ir labai tvirtos, todėl jonai išlieka stabilūs deguonies srauto metu, kuris vyksta kartu su įkrovimo ciklais arba galimais gedimais.


Apskritai geležies fosfato ir oksido ryšys yra stipresnis už kobalto ir oksido ryšį, todėl, kai akumuliatorius perkraunamas arba fiziškai pažeidžiamas, fosfato ir oksido ryšys išlieka struktūriškai stabilus, o kitose ličio cheminėse medžiagose ryšiai pradeda irti ir išskiria pernelyg daug šilumos, dėl kurios galiausiai įvyksta terminis "nutekėjimas".


Ličio fosfato elementai yra nedegūs. Jie taip pat gali atlaikyti atšiaurias sąlygas, nesvarbu, ar tai būtų šaltis, ar karštis. Patekę į pavojingą įvykį, pavyzdžiui, susidūrimą ar trumpąjį jungimą, jie nesprogsta ir neužsidega, todėl gerokai sumažėja bet kokios žalos tikimybė.


Jei renkatės ličio akumuliatorių ir numatote jį naudoti pavojingoje ar nestabilioje aplinkoje, LiFePO4 yra geriausias pasirinkimas.


LiFePO4 akumuliatoriai yra netoksiški, neužteršti ir juose nėra retųjų žemių metalų, todėl jie yra ekologiški.


Norėtumėte LIfePO4 Akumuliatorius Užsisakyti?